+48 510 323 438

pon - pt: 9.00 - 17.00

kontakt@wildwestshaving.com

                                                     
                                                  
                                            

O firmie

 

 

 

Rytuał

"Because every single ritual must be unique..."

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kawa podana w odpowiedni sposób smakuje lepiej? Stylowa porcelana, zapach, klimat i miejsce w którym się znajdujesz mają niewątpliwie ogromne znaczenie dla naszych zmysłów i procesów poznawczych. Doświadczając przeróżnych bodźców tworzymy wspomnienia o niebagatelnym znaczeniu. Zadecydują one nie tylko o przyszłości naszych wyborów ale przede wszystkim o tym, czy do danej chwili będziemy wracać ponownie i z nieukrywaną przyjemnością.

Jakakolwiek czynność, którą chcemy uczynić wyjątkową musi oddziaływać na wszystkie nasze zmysły. Zmysł węchu, wzroku czy dotyku, to w pełni składowe wyrafinowanego rytuału. Rytuału, jakim z pewnością powinna być poranna, lub wieczorna czynność męskiego golenia. Wielu z nas traktuje to jako przykry obowiązek i fakt, przed którym nie sposób uciec. Jeśli to czytasz, to znaczy, że zdecydowanie chcesz to zmienić. Rozpocznij poranek przygodą, która jako satysfakcja trwać będzie przez resztę wspaniałego dnia...

"Pozwólcie opowiedzieć nam niesamowitą historię... Historię rytuału, który od setek lat wypełnia część Waszego życia..."

Misja

Kierowani pasją wyznaczamy cele, które z Wami chcemy współtworzyć. Podstawowym założeniem jest sprzedaż produktów do golenia na mokro przy pełnym zadowoleniu klienta, jak i doradztwo w tym zakresie. Życzylibyśmy sobie, aby każdy odwiedzający naszą stronę mógł znaleźć pełne kompendium wiedzy na temat produktów, technik golenia, jak i sposobu wytwarzania poszczególnych artykułów.

Wild West Shaving to unikalne miejsce w sieci, gdzie każdy mężczyzna poczuje się wyróżniony. Tradycyjne golenie na mokro od setek lat było i jest walorem tych, którzy dbają o nienaganny wygląd jak i dobre samopoczucie. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw stworzyliśmy sklep, który oferuje nie tylko najwyższej jakości produkty, lecz również dba o zgłębianie wiedzy na temat wszystkiego co z goleniem na mokro związane.

Artykuły na stronie i videoblogi to nasze główne kanały szerzenia wiedzy na temat produktów, ich historii, metod powstawania, jak i samych technik golenia.

Znajdziesz nas również na takich portalach społecznościowych jak: twitterfacebook i pinterest

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright © 2016 by Wild West Shaving

web design by Dawid Tomczyk

Przesyłki

Akceptujemy płatności

{nocache:be93590a6e46029e8d627c6f83d1e849#0}
Sklep internetowy Shoper.pl